Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/models/item.php on line 763
piątek, 22 kwiecień 2016 10:12

Woda źródłem życia

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

a DSCN2211Woda źródłem życia to nazwa imprezy, która odbyła się w naszej szkole w dniu 21.04.2016r. Uczniowie klas VI wprowadzili nas w tematykę wody. Opowiedzieli nam jak ważną rolę w życiu odgrywa dla nas woda. Swoje przemówienia wzbogacili filmami multimedialnymi, z których dowiedzieliśmy się co robić by nie marnować tej życiodajnej substancji.
Następnie na scenie pojawiła się klasa III, która przeniosła nas w magiczne miejsce zwane wioską smerfów. W przepięknej, bajkowej scenerii, wzbogaconej piosenkami i prezentacją multimedialną uczniowie odegrali przedstawienie pt. Smerfy nad Iłżanką poruszając tematykę zanieczyszczania wód oraz pokazali jak zbudować oczyszczalnie wody.
Na koniec nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów za udział w konkursie Woda to życie, w którym uczniowie otrzymali nagrody od przewodniczącej rady powiatu szydłowieckiego Anity Gołosz.
Wszyscy zrozumieli znaczenie wody w życiu człowieka i potrzebę oszczędnego nią gospodarowania.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Czytany 6977 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 kwiecień 2016 10:16