Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/models/item.php on line 763
środa, 04 maj 2016 07:40

SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

20160428 10344328 kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Mirowie odbyło się ciekawe spotkanie z panią dietetyk Karoliną Gromek z  Centrum Dietetycznego Naturhouse w Skarżysku Kamiennej. Udział w prelekcji wzięli uczniowie klas 0 -6 wraz z nauczycielami.
Prowadząca  przekazała dzieciom , jak ważna dla naszego organizmu jest zdrowa dieta. Aby bardziej zobrazować ten temat za pomocą prezentacji multimedialnej przedstawiła piramidę żywieniową, opowiedziała o  zasadach właściwego odżywiania się i jego wpływie na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka. Mamy nadzieję, że wiedza przekazana przez panią Karolinę  uchroni młodzież przed   problemem nadwagi i chorobami związanymi z niewłaściwą dietą.
Spotkanie odbyło się w ramach projektu Żyjmy zdrowo, a  zorganizowały je p. Milena Leszczyńska i p. Małgorzata Tarabasz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Czytany 6490 razy