środa, 05 kwiecień 2017 05:58

„WYGRAJ SZANSĘ” – FINAŁ KONKURSU PIOSENKI

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)

a DSCN5395W sali widowiskowej  Radomskiej Orkiestry Kameralnej w Radomiu odbył się finał ogólnopolskiego  konkursu piosenki „Wygraj szansę”, którego organizatorem była Agencja Telewizyjno- Estradowa TV-MEDIA w Łodzi. Koncert finałowy    skierowany do dzieci i młodzieży muzycznie uzdolnionej odbył się 28 marca 2017r.
   Miło nam poinformować, że gminę Mirów reprezentował  uczeń klasy II Naszej szkoły- Mateusz Wiaderek.

Towarzyszyła i dopingowała mu  grupa wsparcia: mama -Ewa Wiaderek,  uczestnicy eliminacji gminnych, koleżanki i koledzy z Naszej szkoły pod opieką dyrektora PSP w Mirowie Jana Ulewińskiego i nauczycieli: Małgorzaty Tarabasz, Anety Radwańskiej. Konkurs zorganizowany był profesjonalnie. Wstępy oceniało jury w skład którego weszli przedstawiciele 19 instytucji  zgłaszających dzieci do konkursu. Naszą gminę reprezentowała Elżbieta Kuźdub.  Obserwując prezentacje muzyczne  widać było, że sprawiły one  wiele radości zarówno wokalistom jak i publiczności, która dzielnie dopingowała swoich faworytów. Ich poziom  był bardzo wysoki, a repertuar zróżnicowany. Mateusz jako jeden z najmłodszych uczestników zmierzył się z 18 wokalistami, reprezentantami gmin- miast. Wypełniona po brzegi sala, aplauz osób zgromadzonych na widowni  podziałały na  niego „magicznie i mobilizująco”, a on sam pokazał, że na tak dużej scenie „czuje się jak ryba w wodzie”.
   Jury przyznało 3 kolejne miejsca i 3 równorzędne wyróżnienia. Komisja doceniła talent Mateusza, który otrzymał wyróżnienie i nagrodę rzeczową- bumboxa. Na zakończenie uczestnicy konkursu z zainteresowaniem obejrzeli spektakl teatralny ukierunkowany na przeciwdziałanie uzależnieniom.
   Wszyscy uczestnicy przepięknie „wyśpiewali swoją szansę”.  Serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Jedna szansa już za nimi, a przed nimi z pewnością wiele innych szans do wykorzystania.

  • a_DSCN5384
  • a_DSCN5395
  • a_DSCN5416
  • a_DSCN5418
  • a_DSCN5421_1

Simple Image Gallery Extended

Czytany 1413 razy