wtorek, 09 maj 2017 05:57

WIZYTA NA STADIONIE NARODOWYM DZIECI Z RODZICAMI Z TERENU GMINY MIRÓW POŁĄCZONA Z PROGRAMEM PROFILAKTYKI ,,ZAGOSPODAROWANIE CZASU WOLNEGO BEZ ALKOHOLU I NARKOTYKÓW"

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

a IS IMG 4510W dniu 03.05.2017r., grupa piłkarzy wraz ze swoimi rodzicami  w grupie 100 osób na czele z Panem Wójtem Arturem Siwiorkiem, oraz Prezesem Gminnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,GRYFIA MIRÓW" Panem Jarosławem Gromkiem gościła na Stadionie Narodowym w Warszawie oglądając finał Pucharu Polski w piłce nożnej pomiędzy zespołami Ekstraklasy a mianowicie LECHA POZNAŃ i ARKI GDYNIA. Po emocjonującym i bardzo zaciętym spotkaniu zwyciężyła drużyna z Gdyni wygrywając po dogrywce 2:1.

Atmosfera na trybunach była fantastyczna, kibice obu drużyn dopingowali swoje  zespoły do ostatniego gwizdka spotkania. Na trybunach pojawiały się również race i fajerwerki co dodatkowo wpływało na niesamowitą oprawę tego meczu.  Kibice z naszej Gminy byli zauroczeni Stadionem Narodowym, jego wielkością, atmosferą panującą na meczu, czy w końcu oprawą tego spotkania. Jedni kibicowali Lechowi Poznań, a niektórzy wspierali piłkarzy Arki Gdynia. Najważniejsza była jednak dobra zabawa bez względu na końcowy wynik. W drodze powrotnej nie mogło zabraknąć wizyty w McDonaldzie. Wszyscy zadowoleni szczęśliwie wróciliśmy do swoich domów - relacjonuje Prezes Klubu, a zarazem opiekun Pan Jarosław Gromek, ponadto Pan Prezes składa ogromne podziękowania wszystkim rodzicom i działaczom, za pomoc i zaangażowanie związane z jakże udanym wyjazdem.  Wyjazd połączony był z pogadanką na temat szkodliwego działania alkoholu i narkotyków. Piłkarze dowiedzieli się jak działa alkohol czy narkotyki na organizm ludzki. Usłyszeli o konsekwencjach i skutkach niszczącego działania w/w używek.

Czytany 1441 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 09 maj 2017 06:02