Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/models/item.php on line 763
środa, 10 październik 2018 07:29

„POWITANIE JESIENI”

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

a 2„ …..W Mirowie lato było już.
W Mirowie lato było wczoraj.
Na astry żółta przyszła pora
Na jesień pełną kolorów….”

Niedzielne popołudnie upłynęło Naszym szkolnym, "Radosnym Nutkom” pod znakiem muzyki i wspaniałej zabawy. To za sprawą gminnego festynu rodzinnego „POWITANIE JESIENI”, w którym uczestniczyły. Wydarzenie zgromadziło społeczność Naszej gminy i nie tylko. Pogoda dopisała, a na przybyłych gości czekało moc atrakcji. Wspólnie z licznie przybyłymi uczestnikami festynu, „Radosne Nutki”   ze śpiewem na ustach powitały jesień. Wystąpiły z koncertem muzycznym , a razem z nimi śpiewały gminne zespoły ludowe: „Rogowianki”, „Górnianki” oraz grupa muzyczna „Alibi” i zespół „Elektiv”. Po występie odwiedziły słodką kawiarenkę, wzięły udział w loterii fantowej oraz korzystały z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Festyn był doskonałą okazją do radosnego śpiewu, wspólnej zabawy, pozwolił spędzić wspaniałe chwile wśród przyjaciół i znajomych. Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie, wspaniałe przyjęcie i niezwykle miłą atmosferę. Pozdrawiamy jesiennymi kolorami i życzymy Wam miłej jesieni.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Czytany 4253 razy
Więcej w tej kategorii: « Ogłoszenie Wyjazd do Energylandii »