Wyniki niedzielnej imprezy potwierdziły niezwykle wysoki poziom sportowy startujących zawodników. W biegu na 5 km zwyciężył Kamil Walczyk (17:04) , drugi był Patryk Kaliński  (17:15) a trzeci Michał Kolaszt (17:26). Wśród kobiet na tym dystansie najszybsza była Karolina Waśniewska (18:59), druga Małgorzata Czarnota (19:28) a trzecia Beata Morawska (24:41). W biegu na 2 km w klasyfikacji mężczyzn zwyciężył Szymon Szymański (7:03), drugie miejsce zajął Kacper Stopa (7:59) a trzecie Olgierd Makowski (8:09). W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Aleksandra Niziołek (8:10) druga dobiegła Amelia Karolak (8:27) a trzecia Marcjanna Rola (8:35). W sumie w imprezie brało udział 111 zawodników, w tym 14 na dystansie 2 km, co jak na pierwszą edycję jest bardzo dobrym wynikiem. Wśród reprezentacji dominowały trzy kluby: Zabiegany Skaryszew, Biegiem Radom oraz Zalesice Team. Biegła też trzyosobowa reprezentacja Iłża Pędzi. Imprezę poprowadził wielokrotny maratończyk a jednocześnie Prezes Klubu Biegiem Radom – Tadeusz Kraska. Imprezę otworzyli przedstawiciele samorządu: Wójt Gminy Mirów, Artur Siwiorek oraz Przewodniczący Rady Gminy Mirów Wiesław Morawiak.

Serdeczne podziękowania dla tych, którzy włączyli się w organizację tego wydarzenia. W szczególności należą się podziękowania Karolowi Grabdzie za pomysł i koordynowanie imprezy, ale także jednostkom OSP z Rogowa, Mirowa Starego, Bieszkowa Górnego, nauczycielom oraz uczniom PSP Zbijów Mały, Mirów, oraz Bieszków Dolny, Zespołowi ludowemu ze Zbijowa Dużego, Komendzie Powiatowej Policji w Szydłowcu, Komendzie PSP w Szydłowcu, SPZOZ w Mirowie, pracownikom Urzędu Gminy Mirów i oczywiście samorządowi Gminy Mirów za sfinansowanie imprezy. Do zobaczenia podczas kolejnej imprezy !.