W sobotę 2 września w Mirowie odbyły się Dożynki Gminne. Bogaty program artystyczny oraz piękna pogoda przyciągnęły rzesze widzów.
Impreza rozpoczęła się tradycyjnie uroczystą mszą świętą w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Mirowie Starym. Nabożeństwo celebrowali: Ks. Krzysztof Świątek – Proboszcz Parafii Gąsawy Rządowe oraz Ks. Jan Godek Proboszcz parafii w Mirowie Starym . Po uroczystościach kościelnych orszak dożynkowy przemieścił się na plac imprezy, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. W tym roku dożynkom przewodniczyli starostowie: Małgorzata Kobierska oraz Łukasz Antos.

Urząd Gminy Mirów zawiadamia mieszkańców miejscowości Bieszków Dolny, Bieszków Górny, Rogów od numeru 122 do 180,  że dnia 08 września 2023r (piątek) od godz. 8.00 do godz. 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody z powodu prowadzenia prac na sieci wodociągowej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Urząd Gminy Mirów zawiadamia mieszkańców miejscowości Zbijów Duży i Zbijów Mały, że w dniu 06 września 2023r (środa) w godz. 8.00 - 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody z powodu prowadzenia prac na sieci wodociągowej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, iż z przyczyn technicznych woda w wodociągu gminnym w miejscowościach Zbijów Duży oraz Zbijów Mały nie nadaje się do picia. Wodę można wykorzystywać jedynie do celów gospodarczych. Do czasu rozwiązania problemu Gmina będzie dostarczać do Państwa domów wodę pitną w pojemnikach plastikowych. Realizacja dostaw rozpocznie się od wtorku 29 sierpnia. Z góry przepraszamy za utrudnienia. 

 
Z wyrazami szacunku
Artur Siwiorek - Wójt Gminy Mirów

 

Urząd Gminy Mirów zawiadamia mieszkańców miejscowości Bieszków Dolny, Bieszków Górny, Rogów, Mirów Stary, Mirów Nowy, Osiny Majorat, Mirówek,  że dnia 29 sierpień 2023r. (wtorek) od godz. 8.00 do godz. 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody z powodu prowadzenia prac na sieci wodociągowej.