Szanowni Państwo, jesteśmy na półmetku prac związanych z Powszechnym Spisem Rolnym 2020. Pomimo ciężkiej sytuacji epidemiologicznej jaka obecnie panuje w kraju staramy się, aby czynności spisowe przebiegały w sposób płynny. Gminny Zespół Spisowy pracuje dla Państwa przez pięć dni w tygodniu, a rachmistrzowie systematycznie pojawiają się w Państwa domach. Podobnie jak dotychczas funkcjonuje również Gminny Punkt Spisowy zlokalizowany w budynku Urzędu Gminy Mirów.

 

Szanowni Mieszkańcy gminy Mirów, udział w Powszechnym Spisie Rolnym jest naszym ustawowym obowiązkiem. Wypełnienie ankiety spisowej z pewnością nas nie ominie,         a odkładanie spisu na później może spowodować niepotrzebne niedogodności. Wykorzystajmy więc jak najszybciej dostępne narzędzia, aby się spisać jak na rolnika przystało.

  • Aby dokonać samospisu należy wejść na stronę psr2020.spis.gov.pl, zalogować się przy pomocy posiadanych loginów, numeru gospodarstwa lub PESEL. Niniejszej czynności można również dokonać w Gminnym Punkcie Spisowym w godzinach pracy Urzędu Gminy Mirów.
  • Jeżeli zadzwoni do nas rachmistrz spisowy umówmy się z nim na spotkanie lub udzielmy niezbędnych danych podczas wywiadu telefonicznego.

Z wyrazami szacunku

Artur Siwiorek – Wójt Gminy Mirów

Gminny Komisarz Spisowy